KCM2012

 

 

Keurmeesters KEURVERSLAGEN

Mrs. G. Horrocks

Ierse Setter Rood-Wit

Mrs. L. Muir Ierse Setter Rood reuen
Mrs. P. Pollard

Ierse Setter Rood teven

 

 

 

  

Beste van de show - Jonola Dr. Doolitttle

Ierse Setter Rood

Reuen
 
Babyklas (4 inschrijvingen)
1 VB True Magic of the Frision Field  

M. Roks-Smeets

2 VB Vaguely Swedish of the Red Empire   R. en A. Roos
3 VB Valentino of the Red Empire   R. 't Jong
4 VB Big Red's Hello I am Haggar   S. Megens-v. Linder
 
Puppyklas (1 inschrijving)
1 VB Luxatori Night Reveller Neason   Y. Dankers  
 
Jeugdklas (7 inschrijvingen)
1 U Copper's Ginger Bread Man   M. Knegt  
2 U Vicary's Keykeeper   Y. Hill-Decoster
3 U Kingstan of the Trav'lin Star   R. van Hal en A. Hendrix
4 U Thendara Satisfaction   W. en A Lauwers en J. en D. Bott
U

Gift from Summer of the Autumm Sun, Keann of McBirdy, Jerrel of the Trav'lin Star

 
Tussenklas (2 inschrijvingen)
1 U Time Will Tell of the Red Empire   D. en M. van der Valk
2 ZG Time After Time of the Red Empire   R. 't Jong

 

Openklas (14 inschrijvingen)
1 U Vicary's Just Magic   Y. Hill-Decoster  
2 U Thendara Frozen Asset   W. en A. Lauwers
3 U Anlory Mr Blue Sky   I. Noyelle
4 U Vicary's Just In Love   A. Bouman
U Copper's Magical Mysteri Tour, Boas Cinammon's, Copper's Legend of Bubbles
ZG Vicary's Jarlaith, Iamor of the Chicken Farm, Marvellous Red v.d. Grasbroekerhof, Kane v.d. Grasbroekerhof, Lots of Love of the Red Empire, Benjamin of Lovely Brightness
G Pallas Green Jari
 
Fokkersklas (6 inschrijvingen)
1 U Vicary's Just In Time  

Y. Hill-Decoster

2 U Houston of the Trav'lin Star   R. van Hal
3 U Palmer v.d. Grasbroekerhof   M. Cobbenhaegen
4 U Notorious Knight of the Red Empire   D. en M. van der Valk
U Queenstone Robin Hood, Lordly Filibuster
 
Kampioensklas (7 inschrijvingen)
1 U Jonola Dr. Doolittle  

W. en A. Lauwers

 
2 U Vicary's Hunk of Love   Y. Hill-Decoster en Bonjean
3 U Queenstone Lazy Elwood   W. de Wilde en J. Meeussen
4 U Rhyeson of the Hunter's Home   M. Roks-Smeets en J. v.d. Berg
U

Gentleman v.d. Grasbroekerhof, Garden Star's Junior Owen

ZG Lancelot v.d. Grasbroekerhof
 
Veteranenklas (2 inschrijvingen)
1 U Lordly Bronan   J. Struyf en Vlaeminck  
2 U Enthony of the Frision Field   J. Mos
 

 

     
Teven
 
Babyklas (6 inschrijvingen)
1 VB Balintyne Follow That Girl   R. en C. Blomme  
2 VB Big Red's Have a Little Faith in Me   S. Megens-v. Linder  
3 VB Veni Vidi Vici of the Red Empire   D. en M. van der Valk  
4 VB Vodka and Lime of the Red Empire   D. en M. van der Valk  
VB    Big Red's Hollywood, Big Red's Hello World Here I Am
 
Puppyklas (5 inschrijvingen)
1 VB Riverwood Kumbayah   C. Godard
2 VB Blazing Bronze Aint She Something   M. Kok en F. de Kat
3 VB Blazing Bronze Ammerson Mirain   G. Hoeksema en G. Mesu
4 VB Oakdene Kilby   W. en A. Lauwers
VB Keilynn of McBirdy    
 
Jeugdklas (5 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Copper's Magic Puzzle   C. Ostman  
2 U Kimberley of the Trav'lin Star   R. van Hal
3 ZG Diamondstreet Amy   M. Dormans en W. Schellings
G Gwendariff Cherry Kola    
abs.  Game
Tussenklas (1 inschrijving)
1 U Marlland Sally Ann   W. Schellings en M. Dormans
 
Openklas (13 inschrijvingen)
1 U Copper's Wine 'n Roses   L. Kolbach

 

2 U Copper's Bubble of Joy   D. en S. Lohkamp
3 U Banthi Cinammon's  

A. Oei

4 U Balintyne A Kiss For Luck   R. en C. Blomme
U

Passion v.d. Grasbroekerhof, Copper's Wild N Willing, Mayfred Mrs Robinson, Hazel Ireleith, Schwung Habibi, Femme Fatal of the Golden Vale, Swedish Design v.h. Adelaarsvaren

ZG Sugar and Spice of the Red Empire, Out of the Blue of the Red Empire
 
Fokkersklas (5 inschrijvingen)
1 U Copper's Under My Umbrella  

C. Ostman

 

2 U Obsession v.d. Grasbroekerhof   M. Cobbenhaegen
3 U Miss Sarah v.d. Grasbroekerhof   M. Cobbenhaegen
4 U Magic Heaven v.d. Grasbroekerhof   M. Cobbenhaegen
U Schwung Hillary
 
Gebruikshondenklas (1 inschrijving)
1 U Copper's Music and Paws  

L. Kolbach

 

 
Kampioensklas (8 inschrijvingen)
1 U Vicary's Hotspot   Y. Hill-Decoster
2 U Irishlady Ireleith   A. Hendrix
3 U Once In A Lifetime of the Red Empire   H. Pijnacker
4 U Marlland O'Shary   M. Dormans en W. Schelings

U

 

Idgie of McBirdy, Kaylin Blow Me Away, Chiva du cap de L'Emeraude, Ember of Kyntire                                                   
   

Veteranenklas (7 inschrijvingen, 1 absent)

1 U Balintyne Coppers Home n Dry   C. Ostman

 

2 U Adinda Cinammon's   A.Oei
3 U No Doubt About It v.h. Adelaarsvaren   D. en M. van der Valk
4 U Anyway I am Djeda of the Autumm Sun   M. Jonker
U Goldings Clarissa

ZG

Angel Star of Lovely Brightness
abs Jackie v.d. Westerhuy

 

 


 

 

Ierse Setter Rood-Wit

Reuen
 
Jeugdklas (1 inschrijving)
1 ZG  Moonspel Shadow Dog   R. Liwinski  
 
Tussenklas (1 inschrijving)
1 ZG

 Craigrua Whim

  G. Mirck  
         
Teven
 
Jeugdklas (1 inschrijving)
1 U Special Gift for Pallas Green Shadow Dog   G. Mirck
 
Tussenklas (1 inschrijving)
1 U Call Her Dymfy v.'t Keijsershof   H. Reitsma-Hofman
 

 

   

 


 

Eindstanden

 

 

 

Beste Teef rood-wit     Call Her Dymfy v.'t Keijsershof
Reserve beste Teef rood-wit Special Gift for Palles Green Shadow Dog
Beste van het Ras rood-wit Call Her Dymfy v.'t Keijsershof
Beste Reu rood Jonola Dr. Doolittle
Reserve beste Reu rood Copper's Ginger Bread Man
Beste Teef rood Copper's Wine and Roses
Reserve beste Teef rood Copper's Buble of Joy
Beste van het Ras rood Jonola Dr. Doolittle
Beste Baby Balintyne Follow That Girl
Beste Puppy Riverwood Kumbayah
Beste Veteraan Lordly Bronan
Oudste van de dag Enthony of the Frision Field
Beste Koppel Boas & Banthi Cinammon's
Beste van de Show Jonola Dr. Doolittle
Beste Setter van de Dag Gordon Setter Bournefield Inferno

 

 

 


 

 

Kind-Hond Show

 

 

 

1 Jeremy Lauwers (6 jaar)
2 Juliette Thomson (10 jaar)
3 David Liwinksi (9 jaar)
4 Monique 't Jong (9 jaar)

 

  

 


 

Junior Handling

 

 

 

1 Louise Kerkmeester (14 jaar)
2 Lisanne Bakker (13 jaar)
3 Henry Thomson (11 jaar) 
4 Menno v.d. Kraan (11 jaar)

 

 

 

Terug naar Tentoonstellingen

 

 

Algemene Leden Vergadering

Zaterdag 29 juni 2019
Locatie: HF de Witte in de Bilt
Aanvang: 13.30 uur
Agenda: ISK mei/juni

Enquete

Om de gezondheid van onze rassen in de gaten te houden willen we graag zoveel mogelijk gegevens verzamelen. Ook als er geen problemen zijn horen we dat graag! Hiervoor vragen we u om het enquêteformulier in te vullen.

DNA onderzoek epilepsie

Heeft u een Ierse Setter met epilepsie? U kunt deelnemen aan het DNA onderzoek door een buisje bloed te laten afnemen. Wilt u meer informatie, neem dan contact op met de ABC 

iscadviesenb@gmail.com

Per 24 augustus 2015 dienen de fokdieren voor de dekking DNA getest, danwel van vrij geteste ouderdieren te zijn, voor de aandoeningen CLAD, PRA rcd-4 en von Willebrand Disease.
LET  OP: Indien u gebruik wilt maken van de korting via de ISC lees dan de gewijzigde procedure hier.

Wilt u de Nieuwsbrief van de Ierse Setter Club ontvangen? U kunt uw mailadres doorgeven via isccommunicatie@gmail.com

Regio Limburg

Datum: 7 juli 2019
Locatie: Hoorneboegse Heide
Adres: Noodweg 50 Hilversum
Aanvang: 11.00 uur

 

Het lustrumboek is nog te bestellen. U kunt een mailtje sturen aan de penningmeester via leden.isc@gmail.com Het boek bevat 288 pagina's in kleur met heel veel foto's en informatie. Voor slechts 15 euro excl. verzendkosten kunt u het bestellen, maar OP=OP!