KCM2016


Kampioensclubmatch 29 mei 2016

Keurmeesters KEURVERSLAGEN
Mr. R. Bott (UK) Ierse Setter Rood reuen
Mrs. M. Bott (UK) Ierse Setter Rood teven
Mr. R. Bott (UK) Ierse Setter rood-wit

 

  

Beste Ierse Setter rood - Chase Cinammon's

Ierse Setter Rood
Reuen
 
Puppyklas (3 inschrijvingen)
1 VB Simply Red Tyron of Seesaw-Fiels   I. Boemer
2 VB Tussocks Manor Bold and Beautiful   T. en B. Kupers
3 VB Ilar from Askeaton   J. Knegt
 
Jeugdklas (12 inschrijvingen)
1 U Blazing Bronze Dutch Design   G. Hoeksema  
2 U Blazing Bronze Daddy Cool   C. Hoeben
3 U Our Flynn of the Trav'lin Star   R. v.d. Hurk & R. van Hal
4 U Your Wish is My Command Diervilla   A. Drijfhamer
U   Rivervalley's Red Damian, Entice Let'Em Talk, Blazing Bronze Do The Jippie Shake, Schwung Orion, Baileroch Riach v.d. Westerhuy
ZG Molenrakkers Commander Crown, Fortune Cookie of the Autumm Sun, Big Red's Just Me Jefferson  
 
Tussenklas (10 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Marlland You Are My Best Friend   W. Schellings
2 U Noble Tenderness Ireleith   A. Hendrix & N. Degryse
3 U Nucky of McBirdy by  Thendara   W. en A. Lauwers & J. en D. Bott
4 U Queenstone Ziggo Stardust   J. Verburg
U    Queenstone Zizitop Tejas, Nuran Ireleith
ZG   Big Red's I Am Who I Am, Queenstone Mister Ziggo Zenn, Big Red's It Is Like It Is
ABS  Sangarah Sunburst  
 
Openklas (15 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Entice Jameson Junior   J. Suyk  
2 U Gwendariff Nutty Professor   J. Herbst
3 U Molenrakkers Bjorn Better   S. Bruinsma
4 U Principal v.d. Grasbroekerhof   M. Ernst & H. Coerts
U Anlory Keltic Rhythem, Lucifer Ireleith, Mac Houston of the Trav'lin Star, Rivervalley's Red Bottom of My Heart, Marlland Wish You Where Here
ZG Queenstone Uncle Sam, What's In A Name of the Red Empire, Kaylin Could it be Magic, Cailo Cinammon's
G Rafiki
ABS Copper's Ginger Bread Man
 
Fokkersklas (4 inschrijvingen)
1 U Vicary's Keykeeper   Y. Hill-Decoster
2 U Queenstone Robin Hood   W. de Wilde & J. Meeussen
3 U Anlory Mr Blue Sky   Naylor & Morrison * I. Noyelle
4 U Kaylin Clount Your Blessings   T. de Jonge
 
Gebruikshondenklas (1 inschrijving)
1 U De Facto Sagar Redweed   R. Brauner & M. Braunerova
       
Kampioensklas (8 inschrijvingen)
1U Chase Cinammon's   A. Oei
2 U Paris Match Thendara   W.en A. Lauwers & J. en D. Bott
3 U Vicary's Just In Time   Y. Hill-Decoster
4 U Once and Only Leon of Seesaw-Fiels   G. Hamacher & S. Klinge-Wipfelder
U Rivervalley's Red Beloved Bounty, Irish Ireleith, Jrobbedoes of the Trav'lin Star
ZG Robin Hood v.d. Grasbroekerhof
 
Veteranenklas (6 inschrijvingen)
1 U Queenstone Lazy Elwood   W. de Wilde & J. Meeussen  
2 U Vicary's Hunk of Love   Y. Hill-Decoster  
3 U Lancelot v.d. Grasbroekerhof   A. Mogony
4 U Frodo Ireleith   A. Hendrix & S. Geyskens
U Winter Red Boy from Askeaton
ZG Vaddon from Askeaton
 
Teven
 
Puppyklas (6 inschrijvingen)
1 VB Molenrakkers Donia's Doutzen   B. Politiek
2 VB Tussocks Manor Blue Bell   A. Mogony & M. v.d. Langenberg
3 VB Oakdene Oakeydoakey   W. en A. Lauwers
4 VB Tussocks Manor Billion Dollar Baby   J. v.d. Welk
B     Tussocks Manor Brown Eyed Girl, Irvetta from Askeaton
 
Jeugdklas (13 inschrijvingen)
1 U Dubliner Merlotta   A. Carlsson  
2 U Shamrock Red Blossom   H. Luiken
3 U Yazoo Yaz Diervilla   M. v.d. Maesen de Sombreff
4 U Blazing Bronze Decadence Deluxe   G. Hoeksema
U     Coleraine v.d. Westerhuy, Lady Liberty of the Autumm Sun, Molenrakkers Crystal Clear, Zephyre Maya Redweed, Our Red Joy of the Trav'lin Star
ZG    Caemgen's Going to Ludmilla, Blazing Bronze Definitely Maybe, Schwung Ophrah, Big Red's Just Luff and Stuff, 
 
Tussenklas (7 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Noble Jaylin of the Trav'lin Star   R. van Hal & A. Hendrix
2 U Marlland You Win Again   W. Schellings & B. Polle
3 U Big Red's I.m Head Over Heels   W. en A. Jansen
4 U Queenstone Lady Zsa Zsa   W. de Wilde & J. Meeussen
U      Daylight Spirit of Red Hawk, Carousels Faithfully Yours Forever
ABS  Sangarah Starlight   
 
Openklas (14 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Molenrakkers Byanka   S. Bruinsma
2 U Blazing Bronze Aint She Something   M. Kok-de Kat
3 U Entice Just Sweet   Y. Hill-Decoster
4 U Blazing Bronze Brace Yourselves   M. Lesierse
U Wishing On A Star of the Red Empire, Kaylin Covergirl, Flanna from Askeaton, Big Red's Hollywood, Indira Gandhy du Cap de L'Emeraude, Belle, Nice But Naughty of the Red Kindness, Gwendolyne from Askeaton, Smart Step v.d. Westerhuy
ABS Keyleigh Pride of the Red Kindness
 
Fokkersklas (10 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Dubliner Vindruvan   A. Carlsson
2 U Cloey Cinammon's   A. Oei
3 U Blazing Bronze Ammerson Mirain   G. Hoeksema
4 U Total Touch v.d. Grasbroekerhof   M. Cobbenhaegen
U Queenstone You and Me, Once And Forever of the Red Kindness, Tussocks Manor Avonora, Big Red's Hello World Here I Am, Erilynne from Askeaton
ABS Sangarah Purity
 
Kampioensklas (7 inschrijvingen)
1 U Balintyne Follow That Girl   R. en C. Blomme
2 U Never Say Never Again   Y. Hill-Decoster
3 U Way to Go Diervilla   B. Chalupa & K. Czapla
4 U Rise and Shine of the Red Empire   D. v.d. Valk
U Lovely Ireleith, Power of Love Maureen of Seesaw-Fields, Kimberly of the Trav'lin Star

Veteranenklas (8 inschrijvingen, 1 absent)

1 U Marlland Katie   M. Telkamp & M. Broer
2 U Banthi Cinammon's   A. Oei
3 U Balintyne a Kiss for Luck   R. en C. Blomme
4 U Hazel Ireleith   S. Megens
U Habib Ireleith, Vicary's Fancyface, Queenstone Lady Oilily
ABS Marlland O'Shary

 

 


 

 

Ierse Setter Rood-Wit


                                                         

 

Reuen
Jeugdklas (1 inschrijving)
1 U    Celtic-red and white Orson                          A. Bartsch-Mangelmann
 
Tussenklas (2 inschrijvingen)
1 U Corranroo Count Gentle   C. en M. Volkmer  
2 U Alec Blanc l'Amour Rouge   R. en I. Knops  
 
Kampioensklas (1 inschrijving)
1 U Redmore Diamond Family Man   S. Jacobs & M. Sputz  
         
Teven
 
Jeugdklas (1 inschrijving)
1 U      Daisy of Lovely Brightness                G. Oort
 



Eindstanden

 

Beste Reu rood-wit Corranroo Count Gentle
Reserve beste Reu rood-wit Redmore Diamond Family Man
Beste Teef rood-wit     Daisy of Lovely Brightness
Beste van het Ras rood-wit Corranroo Count Gentle
Beste Reu rood Chase Cinammon's
Reserve beste Reu rood Vicary's Keykeeper
Beste Teef rood Dubliner Merlotta
Reserve beste Teef rood Dubliner Vindruvan
Beste van het Ras rood Chase Cinammon's
Beste Puppy Molenrakkers Donia's Doutzen
Beste Veteraan Queenstone Lazy Elwood
Oudste van de dag Marlland Katie
Beste Setter van de Dag Chase Cinammon's

 

 

 


 

Kind-Hond Show

Kyano Fietje  (6 jaar)  

 


Junior Handling

Demi Wijkstra  (13 jaar)  
2  Yori Lesierse  (12 jaar)  
2  Tyra Vrauwdeunt  (13 jaar)  
2  Maaike van den Langenberg  (14 jaar)  
2  Luuk Nijenhuis  (12 jaar)  

 

Terug naar Tentoonstellingen

 

 

Algemene Leden Vergadering

Zaterdag 29 juni 2019
Locatie: HF de Witte in de Bilt
Aanvang: 13.30 uur
Agenda: ISK mei/juni

Enquete

Om de gezondheid van onze rassen in de gaten te houden willen we graag zoveel mogelijk gegevens verzamelen. Ook als er geen problemen zijn horen we dat graag! Hiervoor vragen we u om het enquêteformulier in te vullen.

DNA onderzoek epilepsie

Heeft u een Ierse Setter met epilepsie? U kunt deelnemen aan het DNA onderzoek door een buisje bloed te laten afnemen. Wilt u meer informatie, neem dan contact op met de ABC 

iscadviesenb@gmail.com

Per 24 augustus 2015 dienen de fokdieren voor de dekking DNA getest, danwel van vrij geteste ouderdieren te zijn, voor de aandoeningen CLAD, PRA rcd-4 en von Willebrand Disease.
LET  OP: Indien u gebruik wilt maken van de korting via de ISC lees dan de gewijzigde procedure hier.

Wilt u de Nieuwsbrief van de Ierse Setter Club ontvangen? U kunt uw mailadres doorgeven via isccommunicatie@gmail.com

Regio Limburg

Datum: 7 juli 2019
Locatie: Hoorneboegse Heide
Adres: Noodweg 50 Hilversum
Aanvang: 11.00 uur

 

Het lustrumboek is nog te bestellen. U kunt een mailtje sturen aan de penningmeester via leden.isc@gmail.com Het boek bevat 288 pagina's in kleur met heel veel foto's en informatie. Voor slechts 15 euro excl. verzendkosten kunt u het bestellen, maar OP=OP!