KCM1978

Kampioensclubmatch 1978
Ierse Setter Rood
Uitnodiging
Keurmeesters
Prijzen
Jeugdklas Reuen
1 Echo of the Hunter’s Home C. Geijzen
2 Dynamic Red Devil van het Adelaarsvaren
3 Eire Buaja the Roses of Tralee J.H. Ratering
4 Stormcloud of Cornevon A. Bogers Dam
Jeugdklas Teven
1 Celesta Charming of the Landsend D. Westera
2 Beauty P. Kooy
3 Esther of the Hunter’s Home A.M. de Ridder-Mennes
4 Eire Joyce the Roses of Tralee J.H. Ratering
Fokkersklas Reuen 17-24 mnd
1 Amber von der Kämmern Uwe Belroth
2 A’Firecracker of Trawincka Mme. Tonie Eschbour
3 Westerhuy’s Dubble Dutch J. v.d. Linden
4 Dreamboy of the Hunter’s Home A. en R. Jansen
Fokkersklas Teven 17-24 mnd
1 Peach Blossom van Huize Comtessa T. Köster-Houten
2 Tanner Cantry van Ludmilla Chr. Hermus
3 nr 3
4 Anousca L. Pessers
Fokkersklas Reuen
1 Goldwyn’s Vidoc Mej. N. v.d. Sijde
2 Ambassador of the Hunter’s Home P. en M. Roks
3 Clever Boy van ’t Adelaarsvaren I. Silvius-Lemstra
4 Moonboy van Huize Comtessa T. Köster-Houten
Fokkersklas Teven
1 Charming Lady van ’t Adelaarsvaren I. Silvius-Lemstra
2 Katrina van de Grasbroekerhof Hr. En Mw. Cobbenhaegen
3 Goldwyn’s Oleen Mej. N. v.d. Sijde
4 Fair Sacha van Huize Cometessa T. Köster-Houten
Openklas Reuen
1 Lowfield X’Gamble H. Seeder- de Vries
2 Merrydance Zadkin C. Warmenhoven
3 Chamberlain of the Hunter’s Home J. en C. van Manen
4 Cornevon Starbill C. Hermus
Openklas Teven
1 Cornevon Raindrop Mw. Hermus
2 Flower Field van Huize Comtessa T. Köster-Houten
3 Cinderella of the Hunter’s Home C. Geysen
4 Cornevon Starlight P. en M. Roks
Veteranenklas Reuen
1 Bandiro van Huize Comtessa Fr. Stüttgen
2 Bankazan van Huize Comtessa T. Köster-Houten
3 Mike Hunters of Killarney W.A. Vinjé-Grootmeijer
4 Wendover Tevey Hr. en Mw. Cobbenhagen
Veteranenklas Teven
1 Trawicka Golden Ambition Frances Mc.Kimm
2 Like van Wolverum Hr. En Mw. H. Dols
3 Sandra T. Köster-Houten
4 Lowfield Ulissa pa M. Braun
Beste Pup Springdream Chira – Hr. En Mw. P Jacobs
Beste Fokkersklas Goldwyn’s Vidoc – Mej. N. v.d. Sijde
Beste Res. Fokkersklas Charming Lady van het Adelaarsvaren
Beste Veteraan Trawicka Golden Ambition
Beste Res. Veteraan Bandiro van Huize Comtessa – T. Köster-Houten
Beste Reu Goldwyn’s Vidoc – Mej. N. v.d. Sijde
Beste Res. Reu Ambassador of the Hunter’s Home – P. en M. Roks
Beste Teef Cornevon Raindrop – Mw. Hermus
Beste Res. Teef Charming Lady van het Adelaarsvaren – I. Silvius-Lemstra
Beste van de Show Cornevon Raindrop – Mw. Hermus
Beste van de Show 1 Cornevon Raindrop – Mw. Hermus
BOS Goldwyn’s Vidoc – Mej. N. v.d. Sijde
Overige 1
Overige 2
Overige 3
Overige 4
Overige 5