KCM2006

Kampioenschapsclubmatch

10-06-2006

Keurmeesters
mevr. P. Smith Ierse Setter Rood

reuen – jeugdklas, jongehondenklas, openklas, fokkersklas,

kampioensklas

dhr. J. Smith Ierse Setter Rood

teven – jeugdklas, jongehondenklas, openklas, fokkersklas,

kampioensklas, gebruikshondenklas

mevr. S. Humphries Ierse Setter Rood-Wit
dhr. C. Rutten Ierse Setter Rood

reuen – puppyklas, veteranenklas

teven – puppyklas, veteranenklas

 

 

Clubwinnaars 2006

Corranroo Celtic Prince     en     Lordly Bonvivant

 

Ierse Setter Rood

 

Beste Reu

Beste Teef

 

Reuen
Puppyklas (2 inshrijvingen)
1 VB Field of Dreams Challenger K. Czapla
2 VB Supertrouper v.h. Adelaarsvaren D. en M. van der Valk
Jeugdklas (10 inschrijvingen)
1 U Garden Star’s Junior Owen O. Lernous-Ceulemans
2 U Jonola Dr Doolittle W. en A. Lauwers
3 U Queenstone Lazy Elwood W. de Wilde en Meeussen
4 U Duke Dino of the Trav’lin Star R. Tabak
U Church Field Zapper, Queenstone Lightning Flash, Newgay Camelot,

Fawlty & Jones All Heaven Will Allow

ZG Enjoy of Primrose Garden, Ensor of Primrose Garden
Jongehondenklas (13 inschrijvingen, 1 afwezig)
1 U Red Suits You Audere est Facere D. Huisman
2 U Flame of the Red Kindness A. Hendrix en K. Geysen
3 U Big Red’s Exploring Dido D. Nijenhuis
4 U Teramour the Tapdancer A. Hendrix en K. Geysen
U Big Red’s Elegant Dani, Juggernaut’s Gilroy, Queenstone King Kane, Florick of the Red Kindness, Juggernaut’s Gespo Murphy, Dundee of McBirdy, Don Pablo of the Chicken Farm, Juggernaut’s Garros
Openklas (25 inschrijvingen, 1 afwezig)
1 U Lordly Bronan Vlaeminck-Lobbestael R-CAC
2 U Amazing Duke Cinnamon’s A. Drijfhamer
3 U Red Tails Seven Seas of Rhye M. Roks-Smeets
4 U Paddy O’Kelly from Askeaton D. Huisman
U Otis Red v.h. Adelaarsvaren, Juggernaut’s Flynn, Percyval Kenny from Askeaton, Ballyshannon’s Happy Hunter, Lovely Jason from Askeaton, Pleased to Meet You v.h. Adelaarsvaren, Sumaric Shadow of Mr Jingles, Free Minds Dante, Clancey v.d. Grasbroekerhof, Charming Tristan of the Red Kindness, Sametsuz Kindred Spirit, Satlas Night Cap at Ireleith, Baron Baldur of the Red Kindness
ZG Loyal Irish Boy of the Hunter’s Home, Berboss Paper Chase, Enthony of the Frision Field, Queenstone Jukky Jumper, Church Field Xantos, Columbus of the Trav’lin Star, Ikar Obvious Red
Fokkersklas (8 inschrijvingen, 1 afwezig)
1 U Big Red’s Cockney Rebel S. Megens-van Linder
2 U Lordly Breeze Struyf en van Hemelen
3 U Owen from Askeaton D. Huisman en J. Knegt
4 U Queenstone the Jee Jee Man W. en V. de Wilde
U Enjoy v.d. Grasbroekerhof, Locomotion of the Hunter’s Home, Admire Cinnamon’s
Kampioensklas (9 inschrijvingen)
1 U Allodee Cinnamon’s K. Czapla CAC
2 U Juggernaut’s Emerson J. Suyk
3 U Xtullyowen of the Golden Vale I. Noyelle
4 U Queenstone Golden Glen W. de Wilde en Burm
U Adaydream of Kyntire, Queenstone Happy Barry, Church Field Taz, Dubliner Hole in One, Yakez of the Chicken Farm
Veteranenklas (6 inschrijvingen, 1 afwezig)
1 U Wait and See of the Red Empire D. en M. van der Valk
2 U Juggernaut’s Archer J. van Holstein-Dekker
3 U Trawricka Unrivalled F. McKimm
4 U Vivaldi of the Chicken Farm H. en P. Mos
U Xaverius of the Chicken Farm
 

 

Teven
Puppyklas (4 inschrijvingen)
1 VB Take a Look at Me from Askeaton T. de Jonge
2 VB Tuatha de Dannan from Askeaton D. Huisman
3 VB Toss the Dice v.h. Adelaarsvaren I. Silvius-Lemstra
4 B Swedish Design v.h. Adelaarsvaren M. Vlasblom
Jeugdklas (12 inschrijvingen)
1 U Sunday Ivana v. Huize Sétrio L. v.d. Kooi-Barends
2 U Rhiannon from Askeaton D. Huisman
3 U Ember of Kyntire O. Lernous-Ceulemans
4 U Queenstone Lady Flannagan S. Leijnse-Steenaard en de Wilde
U Emely of the Chicken Farm, Aimée Comme Tress du Mont Sithieu, Evita of the Chicken Farm
ZG Church Field Zsanett Zuleica, Gladdis of the Red Kindness, Eileen of McBirdy, Daddy’s Red Jewel of the Trav’lin Star, Indian Summer Sky Diervilla
Jonge Hondenklas (10 inschrijvingen, 1 afwezig)
1 U Denrose Diamond F. Degryse
2 U Luna Obvious Red M. Korving
3 U Red Suits You Akka Fran Kebnekaise J. Terpstra-v.d. Meulen
4 U Red Suits You Angel at Ballyshannon S. en A. Venema
U Juggernaut’s Guinevere, Fleur of the Red Kindness
ZG Dicey Dovey of McBirdy, Qwince from Askeaton
G Queenstone Keep My Special Lady
Openklas (16 inschrijvingen, 1 afwezig)
1 U Junah Obvious Red A. Hendrix en M. Lonti
2 U Goldings Clarissa S. Megens-van Linder
3 U Xcuseme of Kyntire R. en C. Blomme-Lefebre
4 U Ember Hutta Brudar C. Agren
U Juggernaut’s Eternity, Chickadee of McBirdy, Church Field Meggie, Dubliner Sex Appeal
ZG Charlotte of the Chicken Farm, April of the Autumm Sun, Choise Lucky v.d. Westerhuy, Big Red’s Bright Lightning, Crowned Princess of the Trav’lin Star, Orphan Iris from Askeaton
G Pritty Kayleigh from Askeaton
Fokkersklas (11 inschrijvingen, 2 afwezig)
1 U Lordly Bonvivant Struyf-de Groof CAC

BOB

2 U Adinda Cinnamon’s A. Oei
3 U Charmain of the Trav’lin Star R. van Hal en E. Verbaandert
4 U Trawricka Cashmere F. McKimm
U Queenstone Irish Lady, Endless Dream v.d. Grasbroekerhof, Church Field Twinkle, Caitlin of the Golden Vale
ZG Brianagh Abigail of the Red Kindness
Kampioensklas (6 inschrijvingen)
1 U Tulssye du Cap de L’Émeraude P. Deram R-CAC
2 U Lordly Veryvib Struyf-de Groof
3 U Queenstone Gentle Lady W. en V. de Wilde
4 U Cleverly v.d. Grasbroekerhof M. Cobbenhaegen
U Hillsborough Charmed, Luxatori Tapestry
Gebruikshondenklas (1 inschrijving)
1 U Yuelynn of McBirdy J. en N. Duhant-Ketelaers
Veteranenklas (8 inschrijvingen)
1 U Venus Victory of the Red Empire D. en M. van der Valk
2 U Juggernaut’s April J. Suyk
3 U Vicary’s Up to Glory A. Oei
4 U Unchaste of the Golden Vale S. Rijkers
ZG Unique Nayra of the Hunter’s Home, Even Sillyer Elisa Eden van Kentstown, Even Sillyer Evora Ena van Kentstown
G Bloembloem van Kentstown

 

Eindstanden Ierse Setter Rood

 

Beste Puppyklas Field of Dreams Challenger
Beste Jeugdklas Garden Star’s Junior Owen
Beste Jongehondenklas Red Suits You Audere est Facere
Beste Openklas Lordly Bronan
Beste Fokkersklas Lordly Bonvivant
Beste Gebruikshondenklas Yuelynn of McBirdy
Beste Veteranenklas Wait and See of the Red Empire
Beste Kampioensklas Allodee Cinnamon’s
Oudste Veteraan Bloembloem van Kentstown

 

 


Ierse Setter Rood-Wit

Beste Reu

Beste Teef

 

Reuen
Veteranenklas (2 inschrijvingen)
1 U Meadow Pipit of Shannon Lee T. en Th. Hövener R-CAC
2 ZG Coolfin Ballybeg R. Vaas
Openklas (3 inschrijvingen)
1 U Danny de Vito the Noble Savages R. Vaas
2 U Exclusive’s Dimrost C. v.d. Wyngaert
3 ZG Tipperary Floyd van ’t Keijsershof W. van den Bosch
Jeugdklas (2 inschrijvingen)
1 U Chieftain-Cashel van ’t Keijsershof A. Reukers
2 U Chieftain-Jeffrey van ’t Keijsershof Th. Hövener
Kampioensklas (2 inschrijvingen)
1 U Corranroo Celtic Prince C. Volkmer CAC

BOB

2 U Yesterday’s Hero Woody Woodstock T. en Th. Hövener
 

 

Teven
Veteranenklas (1 inschrijving)
1 U King’s Peaks Red and White Flame P. de Haar CAC
Openklas (2 inschrijvingen,1 afwezig)
1 U Tipperary-Tara van ’t Keijsershof M. van Dijk-Eland R-CAC
Fokkersklas (1 inschrijving)
1 U King’s Peaks Sophisticated Lady H. van Dronkelaar
Gebruikshondenklas (1 inschrijving)
1 ZG Yesterday’s Hero Emelyann T. en Th. Hövener
Kampioensklas (1 inschrijving)
1 ZG Vanders Valley Lavender P. de Haar

 

Eindstanden Ierse Setter Rood-Wit

 

Beste Jeugdklas Chieftain-Cashel van ’t Keijsershof
Beste Openklas Tipperary-Tara van ’t Keijsershof
Beste Fokkersklas King’s Peaks Sophisticated Lady
Beste Gebruikshondenklas Yesterday’s Hero Emelyann
Beste Veteranenklas Meadow Pipit of Shannon Lee
Beste Kampioensklas Corranroo Celtic Prince
Oudste Veteraan Meadow Pipit of Shannon Lee