KCM2010

Keurmeesters
mevr. P. Butler-Holley Ierse Setter Rood-Wit

Ierse Setter Rood babyklas, puppyklas en veteranenklas

reuen tussenklas, fokkersklas, openklas, kampioensklas

mevr. E. Ciechonska Ierse Setter Rood reuen jeugdklas

teven jeugdklas, tussenklas, fokkersklas, openklas, kampioensklas

 

 

Beste van de show – Rhyeson of the Hunter’s Home

 

Ierse Setter Rood

 

Reuen
Babyklas (1 inshrijving)
1 VB Vancouver of the Hunter’s Home M. Smeets & J. v.d. Berg
Puppyklas (1 inschrijving)
1 VB Queenstone Simply The Best W. en V. de Wilde
Jeugdklas (12 inschrijvingen)
1 U Coppers Magiska Under C. Ostman
2 U Thendara Frozen Asset W. en A. Lauwers
3 U Iamor of the Chicken Farm F. Degryse-Gaytant
4 U Irish Magic of the Trav’lin Star R. v. Hal en P. waas
U Marlland Quite Easy, Queenstone Robin Hood, Lucky Fellow of the Red Kindness, Irish Rebel Ireleith
ZG Queenstone Razzle Dazzle, I Am Chico of the Trav’lin Star, Marvelllous Red v.d. Grasbroekerhof, Irish Ireleith
Tussenklas (2 inschrijvingen)
1 U Yosmite from Askeaton D. Huisman
2 U Kenicky Ker-Ys of the Red Kindness A. en E. de Meijer
Fokkersklas (9 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Gentleman v.d. Grasbroekerhof M. Cobbenhaegen
2 U Fletcher of McBirdy J. Duhant
3 U Notorious Knight of the Red Empire D. v.d. Valk
4 U Lordly Filibuster J. Struyf en Vlaeminck
U On the Move of the Red Empire, Owen from Askeaton
ZG Queenstone Mister Perfect, Flame of Kyntire,
Openklas (20 inschrijvingen)
1 U Dubliner Tiger Woods

A. Paleski

2 U Juggernaut’s Gentleman D. Donners
3 U UB-Fourty v.h. Adelaarsvaren M. Smeets en J. v.d. Berg
4 U Freeminder of the Golden Vale I. Noyelle
U Lancelot v.d. Grasbroekerhof, Juggernaut’s King Arthur, Gotsha of Kyntire, Boas Cinammon’s, Juggernaut’s Jeremy, Lots of Love of the Red Empire, Super Trouper v.h. Adelaarsvaren, Juggernaut’s Garros
ZG Church Field Amos, Kane v.d. Grasbroekerhof, Joy v.d. Grasbroekerhof, Queenstone The Only Orlando, Thomas, Church Field Zapper, Church Field Xantos, Queenstone Jukky Jumper
Kampioensklas (9 inschrijvingen)
1 U Rhyeson of the Hunter’s Home M. Smeets en J. v.d. Berg
2 U Jonola Dr. Doolittle W. en A. Lauwers
3 U Garden Star’s Junior Owen O. en D. Lernous
4 U Houston of the Trav’lin Star R. v. Hal
U Geronimo of Tenbury Wells, Frodo Ireleith, Queenstone Lazy Elwood, Queenstone the Jee Jee Man, Lordly Breeze
Veteranenklas (4 inschrijvingen)
1 U Allodee Cinammon’s K. Czapla en B. Chalupa
2 U Lovely Jason from Askeaton J. Knegt
3 U Admire Cinammon’s A. Oei
4 ZG Enthony of the Frision Field J. Mos
 

 

Teven
Babyklas (1 inschrijving)
1 VB Viktoria of the Hunter’s Home M. Smeets en J. v.d. Berg
Puppyklas (4 inschrijvingen, 1 absent)
1 VB Idgie of McBirdy J. en N. Duhant
2 VB Red Suits You Could You Be Loved J. Terpstra-Vermeulen
3 B Queenstone Sinikka Shea J. Blokland
Jeugdklas (17 inschrijvingen, 1 afwezig)
1 U Copper’s Bubble of Joy D. en S. Lohkamp
2 U Copper’s Magical Twist C. Ostman
3 U Ippy of the Trav’lin Star A. Hendrix en Verhagen
4 U Mayfred Mrs. Robinson W. Lauwers
U Marlland Q’s Suzie, Irish Pearl of the Trav’lin Star, Juggernaut’s Missy, Ilana of the Chicken Farm, Little Breeze of the Red Kindness, Irish Lady Ireleith, Kaylin Blow Me Away
ZG Impressive of the Trav’lin Star, Sunhouse Valery v. Huize Setrio, Naughty But Nice Diervilla, Miss Sarah v.d. Grasbroekerhof, Magic Heaven v.d. Grasbroekerhof,
Tussenklas (4 inschrijvingen, 1 afwezig)
1 U Copper’s Under My Umbrella C. Ostman
2 U Keyleigh Pride of the Red Kindness A. en E. de Meijer
G Winchester Cathedral Hastis
Fokkersklas (6 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Daddy’s Red Jewel of the Trav’lin Star R. v. Hal
2 U Next Hot Thing of the Red Empire D. v.d. Valk
3 U Marlland Mysterious Moonlight W. Schellings
4 U Schwung Hillary F. Degryse-Gaytant
U Schwung Habibi
Openklas (18 inschrijvingen, 2 afwezig)
1 U Copper’s Magical Bubble M. Backman
2 U Banthi Cinammon’s A. Oei
3 U Balintyne A Kiss For Luck R. en C. Blomme
4 U Montefigueiras Carmen Del Rio Yole W. Duijnkerke
U Out of the Blue of the Red Empire, Hazel Ireleith, Weslynn from Askeaton,Marlland O’Shary, Femme Fatal of the Golden Vale, Hasina Ireleith,
ZG Wild Romance from Askeaton, Gipsygirl of the Chicken Farm, Blossom of the Autumm Sun, Tuatha de Dannan from Askeaton
G Habib Ireleith, Ginger of Tenbury Wells,
Kampioensklas (7 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Fairhaven Engla M. Cobbenhaegen
2 U Chiva du Cap de l’Emeraude P. Deram
3 U Queenstone Lady Oiliy W. en V. de Wilde
4 U Charmain of the Trav’lin Star R. v. Hal
U Caemgen’s Butterflies in Winter
ZG Ember of Kyntire
Veteranenklas (5 inschrijvingen)
1 U Lorldy Veryvib J. en R. Struyf
2 U Xcusme of Kyntire C. Blomme-Lefebvre
3 U Adinda Cinammon’s A. oei
4 ZG O’Ceallaigh’s Xtra Lovely L. v.d. Wijngaert
ZG Even Sillyer Elisa Eden v. Kentstown

 

 


Ierse Setter Rood-Wit

Reuen
Tussenklas (1 inschrijving)
1 U Charming Fellow v.’t Keijsershof P. Slootweg
Kampioensklas (2 inschrijvingen)
1 U Aranwe von der Schöne Matte S. Megens-van Linder
2 U King’s Peaks Irish Heartbeat R. Koelemeyer
 

 

Teven
Jeugdklas (2 inschrijvingen)
1 U Kilbeggan P. de Haar
2 U Pallas Green Indy Ireen G. Mirck
Tussenklas (2 inschrijvingen)
1 U Padou H. v. Dronkelaar
2 ZG Yesterday’s Hero Bjondalynn P. de Haar
Fokkersklas (1 inschrijving)
1 U Coco By Chanel v.’t Keijsershof P. de Haar
Openklas (1 inschrijving)
1 U Exclusive’s Glamour I. Vanuscorps-Vandecappelle
Kampioensklas (1 inschrijving)
1 U Caispern Chamier N. de Blauw

 

 


Koppelklas
1         Lauwers

 

 


Eindstanden

 

Beste Reu rood-wit Aranwe v.d. Schonen Matte
Reserve beste Reu rood-wit King Peak’s Irish Heartbeat
Beste Teef rood-wit Coco By Chanel v.’t Keijsershof
Reserve beste Teef rood-wit Caispern Chamier
Beste van het Ras rood-wit Coco By Chanel v.’t Keijsershof
Beste Reu rood Rhyeson of the Hunter’s Home
Reserve beste Reu rood Jonola Dr. Doolittle
Beste Teef rood Copper’s Under My Umbrella
Reserve beste Teef rood Fairhaven Engla
Beste van het Ras rood Rhyeson of the Hunter’s Home
Beste Baby Vancouver of the Hunter’s Home
Beste Puppy Idgie of McBirdy
Beste Veteraan Allodee Cinammon’s
Oudste van de dag Even Sillyer Elisa Eden v. Kentstown
Beste van de Show Rhyeson of the Hunter’s Home

 

 


 

Kind-Hond Show
Britt Spee (7 jaar)
Claudia de Nijs (6 jaar)
Lisa Spee (5 jaar)
Kyra van der Molen (8 jaar)
5 Iron Degrijze (10 jaar)

 

 


Junior Handling
Laura de Nijs (12 jaar)