KCM2017

Kampioensclubmatch

Keurmeesters KEURVERSLAGEN
Mr. J. Cuddy Ierse Setter Rood reuen
Mrs. J. Bayne Ierse Setter Rood teven
Mrs. J. Bayne Ierse Setter rood-wit

                                   Beste Ierse Setter rood – Nobelson Ireleith

Ierse Setter Rood
Reuen
Jongste puppyklas (3 inschrijvingen, 1 absent)
1 VB Marlland Break The Rules Y. Hill-Decoster & N. Valentin
2 VB Vicary’s Part Time Lover Y. Hill-Decoster
ABS Caemgen’s Hasta La Vista
Puppyklas (3 inschrijvingen)
1 VB Glennlokhen Macallan W. en M. Pepers
2 VB Copper’s Popsicle B. Chalupa
3 B Queenstone Astor Gold W. en V. de Wilde
Jeugdklas (8 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Pawsword Pied Piper B. Chalupa & K. Czapla
2 ZG Schwung Pablofireleith A. Hendrix & K. Geysen
3 ZG Molenrakker’s Every Eagle S. Bruinsma
4 ZG Marlland Zo Irish And Handsome W. Schellings
ZG    Rivervalley’s Red Eyecatcher, Xem v.d. Grasbroekerhof, Rivervalley’s Red Expression
ABS   Dubliner Wellington
Tussenklas (2 inschrijvingen)
1 ZG Xavirius v.d. Grasbroekerhof M. Cobbenhaegen en M. Ernst
2 ZG Rivervalley’s Red Damian M. den Heijer
Openklas (10 inschrijvingen)
1 U Marlland You Are My Best Friend W. Schellings
2 U Noble Tenderness Ireleith A. Hendrix & N. en H. Degryse
3 U Nucky of McBirdy A. en W. Lauwers & J. en D. Bott
4 U Blazing Bronze Daddy Cool G. Hoeksema & G. Mesu
U Schwung Orion
ZG Rivervalley’s Red Bottom Of My Heart, Queenstone Zizitop Tejas, Big Red’s Just Me Jefferson, Our Flynn of the Trav’lin Star
G Mac Houston of the Trav’lin Star
Fokkersklas (6 inschrijvingen)
1 U Nobelson Ireleith A. Hendrix & K. Geysen
2 U Blazing Bronze Dutch Design G. Hoeksema & G. Mesu
3 ZG Vicary’s Keykeeper Y. Hill-Decoster
4 ZG Queenstone Robin Hood W. de Wilde & J. Meeussen
ZG Queenstone Mister Ziggo Zenn, Big Red’s It Is Like It Is,
Kampioensklas (8 inschrijvingen)
1U Rivervalley’s Red Beloved Bounty A. van Doorn
2 U Chase Cinammon’s A. Oei
3 U Paris Match Thendara A. en W. Lauwers & J. en M. Bott
4 U Lucifer Ireleith A. en M. Meeuse
U Nuran Ireleith
ZG Gwendariff Nutty Professor, Principal v.d. Grasbroekerhof, Jrobbedoes of the Trav’lin Star
Veteranenklas (4 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Lancelot v.d. Grasbroekerhof A. Mogony
2 ZG Frodo Ireleith A. Hendrix en S. Geyskens
3 ZG Hagar Ireleith A. Hendrix & K. Geysen
ABS Skibbereen Orwell Pride of Ireland
Teven
Jongste Puppyklas (3 inschrijvingen)
1 VB Vicary’s Pear’s A Singer Y. Hill-Decoster
2 VB Vicary’s Power of My Love M. van Nieuwpoort
3 VB Marlland Belfast Child W. DSchellings
Puppyklas (1 inschrijving)
1 VB Queenstone Amazing Girl J. en S. v.d. Bosch
Jeugdklas (10 inschrijvingen)
1 U Rivervalley’s Red Edlynne A. van Doorn
2 U Dubliner Canberra D. van der Valk
3 U Schwung Pride F. Degryse
4 U Hello It’s Me v.d. Wester-Huy T. de Jonge
U     Dubliner Petra
ZG   Blazing Bronze Ella Enchanted, Marlland Zo Irish And Pretty, Princess Zohra of the Trav’lin Star, Specialy For You v.d. Wester-Huy
G     Molenrakkers Ever For Ever
Tussenklas (3 inschrijvingen, 1 absent)
1 ZG Caemgen’s Going to Ludmilla J. Vrauwdeunt-Hermus
2 ZG Tussocks Manor Brown Eyed Girl M. Cobbenhaegen
ABS Tussocks Manor Blue Bell
Openklas (12 inschrijvingen, 2 absent)
1 U Noble Jaylin of the Trav’lin Star R. van Hal & A. Hendrix
2 U Molenrakkers Crystal Clear S. Bruinsma
3 U Marlland Woman In Red W. Schellings
4 U Blazing Bronze Brace Yourselves M. Lesierse-Raats
U Big Red’s I.M Head Over Heels, Gwendolynn from Askeaton, Schwung Ophrah, Big Red’s Just Luff and Stuff, Flannan’s Bumble Beezz
ZG Smart Step v.d. Wester-Huy
ABS Dubliner Merlotta, Winsford Cream of Society
Fokkersklas (14 inschrijvingen, 3 absent)
1 U Molenrakkers Beautiful Bibi S. Bruinsma
2 U Marlland Sally Ann W. Schellings
3 U Rivervalley’s Red Byrne Lady A. van Doorn
4 U Erilynne from Askeaton D. en L. Huisman
U Schwung Madonna, Our Red Joy of the Trav’lin Star
ZG Cloey Cinammon’s, Coleraine v.d. Wester-Huy, Big Red’s Hello World Here I Am, Queenstone Lady Zsa Zsa, Unbelievable v.d. Grasbroekerhof
ABS Dubliner Vindruvan, Blazing Bronze Decadence Deluxe, Bright Soul’s Jewel The Crown
Kampioensklas (6 inschrijvingen)
1 U Never Say Never Again Y. Hill-Decoster
2 U Big Red’s Hollywood C. en W. Jansen
3 U Thendara Lady Holly A. en W. Lauwers
4 U Blazing Bronze Ammerson Mirain G. Hoeksema & G. Mesu
U Balintyne Follow That Girl, Queenstone You And Me
Veteranenklas (5 inschrijvingen)
1 U Banthi Cinammon’s A. Oei
2 U Once In A Lifetime of the Red Empire H. Pijnacker
3 U Balintyne A Kiss For Luck R. en C. Blomme
4 ZG Hazel Ireleith S. Megens-van Linder
ZG Marlland Katie

 

 


 

 

Ierse Setter Rood-Wit

                                     Beste Ierse Setter rood – wit Call Her Dymfy v. ’t Keijsershof

Reuen
Openklas (1 inschrijving)
1  ZG   Alec Blanc l’Amour Rouge                             R. en I. Knops
Kampioensklas (1 inschrijving)
1 U Red Fellow’s Nordach Tyronen R. Vaas
Teven
Jeugdklas (1 inschrijving)
1 U    Eleena of Lovely Brightness                          J. Woldhuis & W. Ensing
Openklas (2 inschrijvingen)
1 U Daisy of Lovely Brightness G. Oort
2 U Special Gift For Shadow Dog G. Mirck
Kampioensklas (1 inschrijving)
1 U Call Her Dymfy v.’t Keijsershof H. Reitsma-Hofman

 

Eindstanden

 

Beste Reu rood-wit Red Fellow’s Nordach Tyronen    
Beste Teef rood-wit Call Her Dymfy v. ’t Keijsershof
Reserve beste Teef rood-wit Daisy of Lovely Brightness
Beste van het Ras rood-wit Call Her Dymfy v. ’t Keijsershof
Beste Reu rood Nobelson Ireleith
Reserve beste Reu rood Marlland You Are My Best Friend
Beste Teef rood Noble Jaylinn of the Trav’lin Star
Reserve beste Teef rood Rivervalley’s Red Edlynne
Beste van het Ras rood Nobelson Ireleith
Beste Jongste Pup Marlland Break The Rules
Beste Puppy Glennlokhen Macallan
Beste Veteraan Banthi Cinammon’s
Oudste van de dag Marlland Katie
Beste Koppel Marlland
Beste Setter van de Dag Nobelson Ireleith

 


 

Kind-Hond Show
1 Maud Grijser
2 Kyano Fietje en Sverre Oort   

 


Junior Handling
1 Tyra Vrauwdeunt
2 Jeremy Lauwers
3 Stephan v.d. Bosch