Kampioensclubmatch

Beste Ierse Setter rood -  Show Must Go On z Arislandu

Ierse Setter Rood
Reuen
Puppyklas (2 inschrijvingen)
1VB Riverwood Unbelievable Mr Moonlight C. Godart
2VB Owen from Askeaton D. en L. Huisman
Jeugdklas (3 inschrijvingen)
1 U Blazing Bronze Kiss Kiss Bang Bang M. Blokziel
2 U Big Red’s Meet and Greet S. Megens-v. Linder
3ZG Flannan’s Djust a Dream J. en M. Roegies
Tussenklas (2 inschrijvingen)
1 U Riverwood Special Guest N. Willemsens-Vermonden
2ZG Blazing Bronze Jack Hammer E. Sluiter
Openklas (6 inschrijvingen)
1 U Bridgella’s Rough Quest G. Hoeksema & G. Mesu
2 U Big Red’s Knowing Me Knowing You A. Bouman
3 U Oakdene Que du Bonheur W. & A. Lauwers
4 U Dice Cinammon’s A. Oei
U Molenrakkers Interest Innovator
ZG Gwendeavour’s AJ Flinn
Fokkersklas (5 inschrijvingen)
1 U Riverwood Pleased As Punch C. Godart
2 U Blazing Bronze Hurly Burly G. Hoeksema & K. Hooijer
3 U Big Red’s Lord Palmerston S. Megens-van Linder
4ZG Molenrakkers Field Friend S. Bruinsma
ZG Xem v.d. Grasbroekerhof
Kampioensklas (4 inschrijvingen)
1 U Show Must Go On z Arislandu W. en A. Lauwers
2 U Blazing Bronze Daddy Cool G. Hoeksema en G. Mesu
3 U Glennlokhen Macallan W. en M. Pepers
4 U Jagger from Askeaton D. en L. Huisman
Veteranenklas (2 inschrijvingen)
1 U Rivervalley’s Red Bottom of My Heart A. van Doorn
2 U Surprise for Dubliner z Arislandu A. Carlsson en A. Oei
 

Teven

Puppyklas (3 inschrijvingen)
1VB Olivianne from Askeaton A. Klingenberg
2VB Orla from Askeaton F. en M. Keller
3VB Catch Me If You Can Redweed T. de Jonge
Jeugdklas (12 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Riverwood The Devil Wears Prada C. Godart
2 U Blazing Bronze Jive Bunny G. Hoeksema en G. Mesu
3 U Molenrakkers Kissing Kindly S. Bruinsma
4 U Big Red’s Morning Glory S. Megens-v. Linder
U       Briljant Marigold Autumn Sun
ZG    Blazing Bronze Kiss And Make Up, Deepn Dazzling Red Azlynn, Flannan’s
Dancing In The Rain, Rivervalley’s Red Melody, Naddy Irene from Askeaton, Cahlista
of the Red Company
ABS   Riverwood Too Cool for School
Tussenklas (4 inschrijvingen)
1 U Blazing Bronze Jenny Wren J. en B. Picard-van Lenthe
2 U Rivervalley's Red Klassic Style A. van Doorn
3 U Bohemian Rhapsody Redweed T. de Jonge
NTB Rivervalley's Red Keep a Secret J. den Engelsen-Buist
Openklas (11 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Blazing Bronze Ella Enchanted E. v.d. Weide & G. Hoeksema
2 U Oakdene Savoir Vivre W. en A. Lauwers
3 U Rivervalley’s Red Forever Young A. van Doorn
4 U Molenrakkers Garline Grace S. Bruinsma
ZG  Daisy Cinammon’s, Hello It’s Me v.d. Westerhuy, Blazing Bronze Heebie
Jeebies, Vinca Thore Lola Lolita, Breanne of the Red Company, Live Lewena
from Askeaton
ABS Que Sera of the Trav’lin Star
Fokkersklas (7 inschrijvingen)
1 U Oakdene Que Babs W. en A. Lauwers
2 U Rivervalley’s Red Kayleigh A. van Doorn
3 U Blazing Bronze Glamour Puss G. Hoeksema en G. Mesu
4 U Rivervalley’s Red Live Forever A. van Doorn
U Blazing Bronze Hunky Dory
ZG Molenrakkers Crystal Clear, Abigail v.d. Grasbroekerhof
Kampioensklas (3 inschrijvingen)
1 U Rivervalley’s Red Fabulous Faith A. van Doorn
2 U Dubliner Petra A. Oei
3 U Qt Ireleith H. ten Vregelaar en K. Hodes
Veteranenklas (3 inschrijvingen)
1 U Blazing Bronze Ammerson Mirain G. Hoeksema
2 U Molenrakkers Beautiful Bibi S. Bruinsma
3 U Once In A Lifetime of the Red Empire H. Pijnacker

 

 

Ierse Setter Rood-Wit

 

Reuen
Jeugdklas (1 inschrijving)
1ZG C’mas Dasher of the Rôner Fields P. Slootweg & T. v.d. Molen
Openklas (2 inschrijvingen)
1 U Kieran from Silven’s Lodge C. Castelli
2 U Margardens Elmo Harry G. Mirck
Kampioensklas (1 inschrijving)
1 U Glenn from Silvens Lodge R. Scholz
Veteranenklas (1 inschrijving)
1 U Quick Silver v.’t Keijsershof H. Bijker
Teven
Jeugdklas (1 inschrijving)
1 U C’mas Danser of the Rônerfields A. en M. Hamersveld
Openklas (2 inschrijvingen)
1ZG Ruaban of the Rônerfields P. Slootweg & T. v.d. Molen
2ZG Pallas Green Nobby G. Mirck
Kampioensklas (1 inschrijving)
1 U Faith-Lynn of Lovely Brightness H. Reitsma-Hofman & I. v. Hinsberg

 

Eindstanden

 

Beste Reu rood-wit                                Quick Silver v.’t Keijsershof
Reserve beste Reu rood-wit                 Glenn from Silven’s Lodge
Beste Teef rood-wit                               Faith-Lynn of Lovely Brightness
Beste van het ras rood-wit                  Quick Silver v.'t Keijsershof
Beste Reu rood                                      Show Must Go On z Arislandu
Reserve beste Reu rood                       Riverwood Pleased As Punch
Beste Teef rood                                     Oakdene Que Babs
Reserve beste Teef rood                      Rivervalley’s Red Fabulous Faith
Beste van het ras rood                         Show Must Go On z Arislandu
Beste Puppy                                          Riverwood Unbelievable Mr Moonlight
Beste Veteraan                                     Rivervalley’s Red Bottom of My Heart
Oudste van de dag                              Once In A Lifetime of the Red Empire
Beste Koppel                                        Rivervalley’s Red
Beste van de Show                              Show Must Go On z Arislandu

 

Kind-Hond Show

 

1 Emma de Jonge  (8 jaar)
2 Tess de Jonge  (5 jaar)

 

Junior Handling

 

1 Amélie den Engelsen  (11 jaar)
2 Cindy Janssen  (15 jaar)
3 Ruben Lagas  (13 jaar)