KCM2018

Kampioensclubmatch 2018

Keurmeesters: KEURVERSLAGEN
Mrs. Cheryl Stevenson (GB) Ierse Setter Rood reuen
Mr. Dave Hemmings (GB) Ierse Setter Rood teven
Mw. E. ’t Lam (NL) Ierse Setter rood-wit

 

Beste Ierse Setter rood – Dubliner Canberra

Ierse Setter Rood

 

 

 

Reuen
Puppyklas (1 inschrijving)
1 VB Jagger from Askeaton D. en L. Huisman
Jeugdklas (14 inschrijvingen)
1 U Oakdene Que Du Bonheur W. en A. Lauwers
2 U Marlland Break the Rules Y. Hill-Decoster en N. Valentin
3 U Marlland California Man W. Schellings
4 U Anlory Keltic Red Sky I. Noyelle
U      Newgay Oban, Que Pasa of the Trav’lin Star, Quasandro Ireleith
ZG    Big Red’s Knowing Me Knowing You, Big Red’s Keep Ya Head Up, Molenrakkers Field Friend, Newgay Odhran, Tussocks Manor Chocolate Chip
G       Shamrock Reds Chane Cane, Tussocks Manor Caramel Fudge
Tussenklas (4 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Vicary’s Part Time Lover Y. Hill-Decoster
2 ZG Glenlokhen Macallan W. en M. Pepers
ntb Queenstone Astor Gold W. de Wilde en K. de Kinder
abs Garden Star’s Irish Dublin I. Vermeiren
Openklas (16 inschrijvingen)
1 U Nucky of McBirdy W. en A. Lauwers
2 U Surprise For Dubliner z Arislandu A. Paleski en K. Bengtsson
3 U Our Flynn of the Trav’lin Star R. van en Hurk en R. van Hal
4 U Anlory Keltic Rhythem I. Noyelle
U Blazing Bronze Do The Jippie Shake, Noble Tenderness Ireleith, Mac Houston of the Trav’lin Star, Entice Jameson Junior, Schwung Mister DeeJee, Rivervalley’s Red Bell-Wether
ZG Xavirius v.d. Grasbroekerhof, Fairhaven Avalon, Big Red’s Jansen en Jansen, Schwung Orion, Kaylin Count Your Blessings
G Big Red’s It Is Like It Is
Fokkersklas (7 inschrijvingen)
1 U Blazing Bronze Daddy Cool G. Hoeksema en G. Mesu
2 U Nobelson Ireleith A. Hendrix en K. Geysen
3 U Marlland Zo Irish And Handsome W. Schellings
4 U Riverwood Pleased As Punch C. Godart
ZG Xem v.d. Grasbroekerhof, Queenstone Mister Ziggo Zenn
G Big Red’s Just Me Jefferson
Kampioensklas (6 inschrijvingen)
1U Blazing Bronze Dutch Design G. Hoeksema en G. Mesu
2 U Paris Match Thendara W. en A. Lauwers
3 U Gwendariff Nutty Professor J. Herbst
4 U Nuran Ireleith W. Verwimp
U Queenstone Zizitop Tejas
ZG Chase Cinammon’s
Veteranenklas (4 inschrijvingen)
1 U Vicary’s Justintime Y. Hill-Decoster
2 ZG Queenstone Robin Hood W. de Wilde en J. Meeussen
3 ZG Lancelot v.d. Grasbroekerhof A. Mogony
4 ZG Principal v.d. Grasbroekerhof M. Ernst en H. Coerts
Teven
Babyklas (2 inschrijvingen)
1 VB Queenstone Boogie Woogie Girl W. en V. de Wilde
2  B Very Best Friend Meghan of Seesaw-Fields W. Abraham en S. Klinge-Wipfelder
Puppyklas (3 inschrijvingen)
1 VB Jetsetter Chamade for Riverwood C. Godart
2 VB Oakdene Que Babs W. en A. Lauwers
3 B Jane from Askeaton D. en L. Huisman
Jeugdklas (13 inschrijvingen, 2 absent)
1 U Queen Pandora Ireleith R. van Hal
2 U Marlland Change of Heart W. Schellings
3 U Blazing Brone Glamour Puss G. Hoeksema
4 U OT Ireleith H. ten Vregelaar en K. Hodes
ZG      Gwendariff The It Girl, Newgay Oonagh, Que Sera of the Trav’lin Star, Up to My Heart Grace of Seesaw-Fields, Tussocks Manor Cardemon Flavour, Queen of Herats Ireleith
G      Schwung Q Lovely Lady
abs.  Big Red’s Kissing in the Moonlight, Molenrakkers Frisian Faithful
Tussenklas (5 inschrijvingen)
1 U Vicary’s Pearl’s A Singer Y. Hill-Decoster
2 U Blazing Bronze Ella Enchanted E. van der Weide en G. Hoeksema
3 U Dubliner Petra A. Oei
4 ZG Blazing Bronze Enjoy Yourselves M. Lesierse-Raats
ZG      Vinca Thore Lola Lolita
Openklas (19 inschrijvingen)
1 U Dubliner Canberra D. en M. van der Valk
2 U Our Red Joy of the Trav’lin Star R. van Hal
3 U Big Red’s I.m Head Over Heels W. en A. Jansen
4 U Blazing Bronze Brace Yourselves M. Lesierse-Raats
U Rivervalley’s Red Fabulous Faith, Molenrakkers Beautiful Bibi
ZG Princess Zohra, Rivervalley’s Red Edlynne, Hello It’s Me v.d. Wester-Huy, Shamrock Reds Blossom, Big Red’s Just Luff and Stuff, Coleraine v.d. Wester-Huy, Schwung Ophrah, Gwendolyne from Askeaton, Flanna from Askeaton, Megan of the Trav’lin Star
G Molenrakkers Ever For Ever, Tussocks Manor Brown Eyed Girl, Smart Step v.d. Wester-Huy
Fokkersklas (9 inschrijvingen)
1 U Kimberly of the Trav’lin Star R. van Hal
2 U Marlland Woman In Red W. Schellings, M. Telkamp en R. Broers
3 U Rivervalley’s Red Forever Young A. van Doorn
4 U Molenrakkers Byanka S. Bruinsma
U Aurnia of the Red Company, Big Red’s Hello World Here I Am
ZG Schwung Pride, Queenstone Lady Zsa Zsa, Kaylin Covergirl
Kampioensklas (9 inschrijvingen)
1 U Flannan’s Bumble Beezz W. en M. Pepers
2 U Riverwood Over The Moon C. Godart
3 U Big Red’s Hollywood A. en W. Jansen
4 U Balintyne Follow That Girl R en C. Blomme
U Tussocks Manor Avonmora, Noble Jaylinn of the Trav’lin Star, Queenstone You And Me, Schwung Madonna, Power of Love Maureen of Seesaw-Fields
Veteranenklas (3 inschrijvingen)
1 U Balintyne A Kiss for Luck R. en C. Blomme
2 U Newgay Elle N. Pelt
3 U Once In A Lifetime of the Red Empire H. Pijnacker

 

 


 

 

Ierse Setter Rood-Wit

 

Reuen
Puppyklas (1 inschrijving)
1  VB   Pallas Green Matti Marshal                          J. Dik
Jeugdklas (1 inschrijving)
1 U Margardens Elmo Harry G. Mirck
Gebruikshondenklas (1 inschrijving)
1 U Celtic Red and White O’Clancy D. Leenaerts

 

Eindstanden

 

Beste Reu rood-wit Celtic Red and White O’Clancy
Reserve beste Reu rood-wit Margardens Elmo Harry
Beste van het Ras rood-wit Celtic Red and White O’Clancy
Beste Reu rood Blazing Bronze Dutch Design
Reserve beste Reu rood Nucky of McBirdy
Beste Teef rood Dubliner Canberra
Reserve beste Teef rood Flannan’s Bumble Beezz
Beste van het Ras rood Dubliner Canberra
Beste Baby Queenstone Boogie Woogie Girl
Beste Puppy Jetsetter Chamade for Riverwood
Beste Veteraan Vicary’s Justintime
Oudste van de dag Newgay Elle
Beste Koppel Chase Cinammon’s en Dubliner Petra
Beste Setter van de Dag Dubliner Canberra

 


 

Kind-Hond Show
1 Jasmijn Aartsen
1 Kyano Fieten

 


Junior Handling
1 Lisa Spee (12 jaar)
2 Maud Grijszen (11 jaar)