Is uw Ierse Setter onlangs overleden? Of heeft hij of zij een mogelijk erfelijke aandoening zoals bijvoorbeeld elleboogdysplasie, epilepsie, kanker, of een hartafwijking? Of heeft uw Ierse Setter bijvoorbeeld zijn of haar kruisbanden gescheurd? Meld het dan bij ons!
Met behulp van uw melding kunnen we de mogelijk erfelijke problemen in ons ras in kaart brengen. Ook kunnen we dankzij meldingen van ziektes onderzoek opstarten naar bepaalde aandoeningen. Zo kunnen we er alles aan doen om deze in de toekomst te proberen te voorkomen. Melding doen kan snel en gemakkelijk via ons online formulier: https://fd10.formdesk.com/iersesetterclub/form8/?get=1&sidn=fb9d0166e4a44ecead6c0674c38036e0
Mocht u het vervelend vinden om een openbare melding te doen, dan kan dit ook vertrouwelijk. U kunt hiervoor e-mailen met abciersesetter@gmail.com
Uw melding wordt dan wel vastgelegd, maar niet openbaar gepubliceerd. U hoeft overigens géén lid te zijn van de Ierse Setter Club om een melding te doen en uw hond hoeft ook niet door een ISC-lid gefokt te zijn. De hond moet wel een stamboom hebben.

