KCM2016

Kampioensclubmatch 29 mei 2016

Keurmeesters KEURVERSLAGEN
Mr. R. Bott (UK) Ierse Setter Rood reuen
Mrs. M. Bott (UK) Ierse Setter Rood teven
Mr. R. Bott (UK) Ierse Setter rood-wit

 

 

Beste Ierse Setter rood – Chase Cinammon’s

Ierse Setter Rood
Reuen
Puppyklas (3 inschrijvingen)
1 VB Simply Red Tyron of Seesaw-Fiels I. Boemer
2 VB Tussocks Manor Bold and Beautiful T. en B. Kupers
3 VB Ilar from Askeaton J. Knegt
Jeugdklas (12 inschrijvingen)
1 U Blazing Bronze Dutch Design G. Hoeksema
2 U Blazing Bronze Daddy Cool C. Hoeben
3 U Our Flynn of the Trav’lin Star R. v.d. Hurk & R. van Hal
4 U Your Wish is My Command Diervilla A. Drijfhamer
U   Rivervalley’s Red Damian, Entice Let’Em Talk, Blazing Bronze Do The Jippie Shake, Schwung Orion, Baileroch Riach v.d. Westerhuy
ZG Molenrakkers Commander Crown, Fortune Cookie of the Autumm Sun, Big Red’s Just Me Jefferson
Tussenklas (10 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Marlland You Are My Best Friend W. Schellings
2 U Noble Tenderness Ireleith A. Hendrix & N. Degryse
3 U Nucky of McBirdy by  Thendara W. en A. Lauwers & J. en D. Bott
4 U Queenstone Ziggo Stardust J. Verburg
U    Queenstone Zizitop Tejas, Nuran Ireleith
ZG   Big Red’s I Am Who I Am, Queenstone Mister Ziggo Zenn, Big Red’s It Is Like It Is
ABS  Sangarah Sunburst
Openklas (15 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Entice Jameson Junior J. Suyk
2 U Gwendariff Nutty Professor J. Herbst
3 U Molenrakkers Bjorn Better S. Bruinsma
4 U Principal v.d. Grasbroekerhof M. Ernst & H. Coerts
U Anlory Keltic Rhythem, Lucifer Ireleith, Mac Houston of the Trav’lin Star, Rivervalley’s Red Bottom of My Heart, Marlland Wish You Where Here
ZG Queenstone Uncle Sam, What’s In A Name of the Red Empire, Kaylin Could it be Magic, Cailo Cinammon’s
G Rafiki
ABS Copper’s Ginger Bread Man
Fokkersklas (4 inschrijvingen)
1 U Vicary’s Keykeeper Y. Hill-Decoster
2 U Queenstone Robin Hood W. de Wilde & J. Meeussen
3 U Anlory Mr Blue Sky Naylor & Morrison * I. Noyelle
4 U Kaylin Clount Your Blessings T. de Jonge
Gebruikshondenklas (1 inschrijving)
1 U De Facto Sagar Redweed R. Brauner & M. Braunerova
Kampioensklas (8 inschrijvingen)
1U Chase Cinammon’s A. Oei
2 U Paris Match Thendara W.en A. Lauwers & J. en D. Bott
3 U Vicary’s Just In Time Y. Hill-Decoster
4 U Once and Only Leon of Seesaw-Fiels G. Hamacher & S. Klinge-Wipfelder
U Rivervalley’s Red Beloved Bounty, Irish Ireleith, Jrobbedoes of the Trav’lin Star
ZG Robin Hood v.d. Grasbroekerhof
Veteranenklas (6 inschrijvingen)
1 U Queenstone Lazy Elwood W. de Wilde & J. Meeussen
2 U Vicary’s Hunk of Love Y. Hill-Decoster
3 U Lancelot v.d. Grasbroekerhof A. Mogony
4 U Frodo Ireleith A. Hendrix & S. Geyskens
U Winter Red Boy from Askeaton
ZG Vaddon from Askeaton
Teven
Puppyklas (6 inschrijvingen)
1 VB Molenrakkers Donia’s Doutzen B. Politiek
2 VB Tussocks Manor Blue Bell A. Mogony & M. v.d. Langenberg
3 VB Oakdene Oakeydoakey W. en A. Lauwers
4 VB Tussocks Manor Billion Dollar Baby J. v.d. Welk
B     Tussocks Manor Brown Eyed Girl, Irvetta from Askeaton
Jeugdklas (13 inschrijvingen)
1 U Dubliner Merlotta A. Carlsson
2 U Shamrock Red Blossom H. Luiken
3 U Yazoo Yaz Diervilla M. v.d. Maesen de Sombreff
4 U Blazing Bronze Decadence Deluxe G. Hoeksema
U     Coleraine v.d. Westerhuy, Lady Liberty of the Autumm Sun, Molenrakkers Crystal Clear, Zephyre Maya Redweed, Our Red Joy of the Trav’lin Star
ZG    Caemgen’s Going to Ludmilla, Blazing Bronze Definitely Maybe, Schwung Ophrah, Big Red’s Just Luff and Stuff,
Tussenklas (7 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Noble Jaylin of the Trav’lin Star R. van Hal & A. Hendrix
2 U Marlland You Win Again W. Schellings & B. Polle
3 U Big Red’s I.m Head Over Heels W. en A. Jansen
4 U Queenstone Lady Zsa Zsa W. de Wilde & J. Meeussen
U      Daylight Spirit of Red Hawk, Carousels Faithfully Yours Forever
ABS  Sangarah Starlight
Openklas (14 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Molenrakkers Byanka S. Bruinsma
2 U Blazing Bronze Aint She Something M. Kok-de Kat
3 U Entice Just Sweet Y. Hill-Decoster
4 U Blazing Bronze Brace Yourselves M. Lesierse
U Wishing On A Star of the Red Empire, Kaylin Covergirl, Flanna from Askeaton, Big Red’s Hollywood, Indira Gandhy du Cap de L’Emeraude, Belle, Nice But Naughty of the Red Kindness, Gwendolyne from Askeaton, Smart Step v.d. Westerhuy
ABS Keyleigh Pride of the Red Kindness
Fokkersklas (10 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Dubliner Vindruvan A. Carlsson
2 U Cloey Cinammon’s A. Oei
3 U Blazing Bronze Ammerson Mirain G. Hoeksema
4 U Total Touch v.d. Grasbroekerhof M. Cobbenhaegen
U Queenstone You and Me, Once And Forever of the Red Kindness, Tussocks Manor Avonora, Big Red’s Hello World Here I Am, Erilynne from Askeaton
ABS Sangarah Purity
Kampioensklas (7 inschrijvingen)
1 U Balintyne Follow That Girl R. en C. Blomme
2 U Never Say Never Again Y. Hill-Decoster
3 U Way to Go Diervilla B. Chalupa & K. Czapla
4 U Rise and Shine of the Red Empire D. v.d. Valk
U Lovely Ireleith, Power of Love Maureen of Seesaw-Fields, Kimberly of the Trav’lin Star
Veteranenklas (8 inschrijvingen, 1 absent)
1 U Marlland Katie M. Telkamp & M. Broer
2 U Banthi Cinammon’s A. Oei
3 U Balintyne a Kiss for Luck R. en C. Blomme
4 U Hazel Ireleith S. Megens
U Habib Ireleith, Vicary’s Fancyface, Queenstone Lady Oilily
ABS Marlland O’Shary

 

 


 

 

Ierse Setter Rood-Wit

 

Reuen
Jeugdklas (1 inschrijving)
1 U    Celtic-red and white Orson                          A. Bartsch-Mangelmann
Tussenklas (2 inschrijvingen)
1 U Corranroo Count Gentle C. en M. Volkmer
2 U Alec Blanc l’Amour Rouge R. en I. Knops
Kampioensklas (1 inschrijving)
1 U Redmore Diamond Family Man S. Jacobs & M. Sputz
Teven
Jeugdklas (1 inschrijving)
1 U      Daisy of Lovely Brightness                G. Oort

Eindstanden

 

Beste Reu rood-wit Corranroo Count Gentle
Reserve beste Reu rood-wit Redmore Diamond Family Man
Beste Teef rood-wit Daisy of Lovely Brightness
Beste van het Ras rood-wit Corranroo Count Gentle
Beste Reu rood Chase Cinammon’s
Reserve beste Reu rood Vicary’s Keykeeper
Beste Teef rood Dubliner Merlotta
Reserve beste Teef rood Dubliner Vindruvan
Beste van het Ras rood Chase Cinammon’s
Beste Puppy Molenrakkers Donia’s Doutzen
Beste Veteraan Queenstone Lazy Elwood
Oudste van de dag Marlland Katie
Beste Setter van de Dag Chase Cinammon’s

 

 

 


 

Kind-Hond Show
1  Kyano Fietje  (6 jaar)

 


Junior Handling
1  Demi Wijkstra  (13 jaar)
2  Yori Lesierse  (12 jaar)
2  Tyra Vrauwdeunt  (13 jaar)
2  Maaike van den Langenberg  (14 jaar)
2  Luuk Nijenhuis  (12 jaar)