Tent. PR JHD 2005

Piet Roks Jongehondendag

Beoordelaars
dhr. T. Eisgård Ierse Setters Rood

– Jeugdklas Reuen

– Jongehondenklas (15-24 mnd.) Reuen

– Jongehondenklas (24-30 mnd.) Reuen

Ierse Setters Rood-Wit

– Jongehondenklas (15-24 mnd.) Reuen

dhr. D. Matteo Ierse Setters Rood

– Jeugdklas Teven

– Jongehondenklas (15-24 mnd.) Teven

– Jongehondenklas (24-30 mnd.) Teven

mevr. A. Eisgård Ierse Setters Rood

– Jongste Puppyklas Reuen en Teven

– Oudste Puppyklas Reuen en Teven

 

Ierse Setter Rood

 

Jongste Puppyklas Reuen 3-6 mnd.
Fokkers (7 inschr.)
1 Duxe Dino of the Trav’lin Star R. van Hal
2 Newgay Camelot E. Weis
3 Garden Star’s Junior Owen L. Ceulemans
Overigen: Elton of Funny Home, Jimmy of the Frision Field, Danamoor Grand of the Trav’lin Star, Newgay Colas
Recreanten (4 inschr.)
1 Earoy of Funny Home F. Verstegen
2 Ensor of Funny Home van den Berghe-de Vos
3 Jelle Abe Lenstra of the Frision Field N. en G. Timmerman
Overigen: Queenstone the Moody Man
Jongste Puppyklas Teven 3-6 mnd.
Fokkers (5 inschr.)
1 Daddy’s Red Jewel of the Trav’lin Star R. van Hal
2 Ebonny of Funny Home M. Mertens
3 Aimee Comme Tress Du Mont Sithieu S. Rijkers
Overigen: Joy of the Frision Field, Newgay Chim
Recreanten (2 inschr.)
1 Jewel of the Frision Field K. Ansink
2 Juggernaut’s Hoyden Lynn S. Nieuwboer
Oudste Puppyklas Reuen 6-9 mnd.
Fokkers (5 inschr.)
1 Queenstone Lazy Elwood J. Meeussen en W. de Wilde
2 Queenstone Lightning Flash K. de Kinder
3 Ensor of Primrose Garden J. Terrijn-van Fleteren
Overigen: Galahad’s Arrow of the Red Kindness, Sardari from Askeaton
Recreanten (10 inschr.)
1 Benjamin of Lovely Brightness L. SLagter
2 Ginger Red of the Red Kindness H. van der Linden
3 Bridger-Rooty of Lovely Brightness H.F. Roos
Overigen: Gandalf Arthur of the Red Kindness, Bratt of Lovely Brightness, Enjoy of Primrose Garden, Gimmo of the Red Kindness, Fawlty & Jones All Heaven Will Allow, Scrobhan Paul from Askeaton, Brian-Roy of Lovely Brightness
Oudste Puppyklas Teven 6-9 mnd.
Fokkers (4 inschr.)
1 Queenstone Lady La Luna Rossa W. en V. de Wilde
2 Gladdis of the Red Kindness J. en E. de Meijer
3 Shenanagin from Askeaton D.A.P. Huisman
Overigen: Sunday Ivana van Huize Setrio
Recreanten (6 inschr.)
1 Queenstone Lady Flannery S. Leijnse-Steenaard
2 Guinness of the Red Kindness S. van Tilburg
3 Sunday’s Kyra van Huize Setrio I. Attema en K. de Boer
Overigen: Blany of Lovely Brightness, Endy of Primrose Garden, Sunday Girl Caitlin van Huize Setrio
Jeugdklas Reuen 9-15 mnd.
Fokkers (4 inschr.)
1 Dundee of McBirdy A. Roland
2 Incredible of the Red Empire T. Veldhuyzen
3 Fairhaven Dub Sweden I. Noyelle
Overigen: Red Suits You are Red Love
Recreanten (4 inschr.)
1 Garden Star’s Irish Knight I. Klibansky-Bonnet
2 Ivanhoe of the Red Empire J.M. Duyndam
3 Garden Star’s Irish Admiral I. Klibansky-Bonnet
Overigen: Gimbel from Askeaton
Jeugdklas Teven 9-15 mnd.
Fokkers (6 inschr.)
1 Denrose Diamond F. de Grijse
2 Red Suits You Angel at Ballyshannon S. en A. Venema
3 Dicey Dovey of McBirdy J. en N. Duhant-Ketalaers
Overigen: Ember of Kyntire, Rhiannon from Askeaton, Red Suits You Akka Fran Kebnekaise
Recreanten (3 inschr.)
1 Emely of the Chicken Farm T. Verhagen
2 Red Suits You Amazing Danou I. Muurman
3 Red Suits You Ayla M. Spenkelink
Jongehondenklas Reuen 15-24 mnd.
Fokkers (15 inschr.)
1 Sumaric Shadow of Mr Jingles W. en A. Lauwers
2 Pleased to Meet You v.h. Adelaarsvaren D. en M. van der Valk
3 Teramour the Tapdancer at Ireleith A. Hendrix en K. Geysen
Overigen: Juggernaut’s Gilroy, Queenstone Keep My Dreamboy, Flame of the Red Kindness, Queenstone King Kane, Juggernaut’s Gentleman, Church Field Yodokus, Ikar Obvious Red, Jordaho Obvious Red, Don Pablo of the Chicken Farm, Floyd van de Grasbroekerhof, Humphry of the Frision Field, Columbus of the Trav’lin Star
Recreanten (14 inschr.)
1 Big Red’s Exploring Dido D.H.A. Nijenhuis
2 Juggernaut’s Gespo Murphy R. Janssen
3 Big Red’s Elegant Max J.M.M. van den Hout
Overigen: Aran of the Autumm Sun, Homer of the Frision Field, Marlland Kenmore, Big Red’s Elegant Dani, Fortune Hunter of the Red Kindness, Hunter of the Frision Field, Harald of the Frision Field, Florick of the Red Kindness, Flaming Beauty of the Red Kindness, Quin from Askeaton, Pay Attention v.h. Adelaarsvaren
Jongehondenklas Teven 15-24 mnd.
Fokkers (17 inschr.)
1 Junah Obvious Red A. Hendrix en M. Lontie
2 Crownd Princes of the Trav’lin Star R. van den Hurk
3 Chickadee of McBirdy J. en N. Duhant-Ketelaers
Overigen: Anyway I am Djeda of the Autumm Sun, Queenstone Keep My Special Lady, Queenstone Keep the Spirit, Quince from Askeaton, Davitta of Kyntire, Hope and Dreams of the Red Empire, Juggernaut’s Guinevere, Pretty Girl of the Hunter’s Home, Iloona of the Frision Field, Fleur of the Red Kindness, Fairy Tale van de Grasbroekerhof, Charmain of the Trav’lin Star, Duchess of Funny Home, Luna Obvious Red
Recreanten (8 inschr.)
1 Phoenix of the Hunter’s Home A. Kalkman
2 Flower Sara van de Grasbroekerhof B.E. de Kloet-Agterberg
3 April of the Autumn Sun C.P. van den Beukel-den Besten
Overigen: Laika of the Frision Field, Flannery of the Red Kindness, Floor of the Red Kindness, Fae van de Grasbroekerhof, Purdey of the Hunter’s Home
Jongehondenklas Reuen 24-30 mnd.
Fokkers (8 inschr.)
1 Sametsuz Kindred Spirit A. Hendrix en K. Geysen
2 Paddy O’Kelly from Askeaton D.A.P. Huisman
3 Queenstone the Jee Jee Man W. en V. de Wilde
Overigen: Big Red’s Dee Jee, Berboss Paper Chase, Queenstone Jukky Jumper, Vicary’s Cocorum, Vicary’s Cobalibre
Recreanten (4 inschr.)
1 Juggernaut’s Flynn W.R. Koenen
2 Church Field Xantos M. Heyer
3 Church Field XyRed H. van Hoften
Overigen: Eirin Quatro of the Red Kindness
Jongehondenklas Teven 24-30 mnd.
Fokkers (6 inschr.)
1 Church Field Xude Meggie F. van Winden
2 Caitlin of the Golden Vale S. Rijkers
3 Pritty Kayleigh from Askeaton T. de Jonge
Overigen: Pearl of Ireland from Askeaton, Couleth of the Golden Vale, Cheyenn of McBirdy
Recreanten (1 inschr.)
1 Emily of the Red Kindness J. van Tilburg

 

 

Ierse Setter Rood-Wit

 

Jongehondenklas Reuen 15-24 mnd.
Recreanten (1 inschr.)
1 Tipperary Floyd van het Keijsershof W.C.J. van den Bosch

 

 

Einduitslagen

 

Klik op de naam van de hond voor de foto

Beste Jongste Pup Fokkers Duxe Dino of the Trav’lin Star
Recreanten Earoy of Funny Home
Beste Oudste Pup Fokkers Queenstone Lady La Luna Rossa
Recreanten Queenstone Lady Flannery
Beste Jeugdhond Fokkers Denrose Diamond
Recreanten Garden Star’s Irish Knight
Beste Jonge Hond 15-24 mnd. Fokkers Sumaric Shadow of Mr Jingles
Recreanten Big Red’s Exploring Dido
Beste Jonge Hond 24-30 mnd. Fokkers Church Field Xude Meggie
Recreanten Emily of the Red Kindness
Beste Puppynest D-nest of the Trav’lin Star     en
L-nest Queenstone
Beste Jeugdnest A-nest Red Suits You
Beste Jongehondennest E-nest Big Red’s