Tent. PR JHD 2012

Piet Roks Jongehondendag

Beoordelaars
Dhr. W. Hochstenbach
Ierse Setter Rood teven en rood-wit
Mw. A. Hochstenbach
Ierse Setter Rood reuen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 beste van de dag: Balintyne Follow That Girl

Ierse Setter Rood
Babyklas Reuen
Fokkers
1
Largo Winch of Royal Residence C. Pil
2
Lorenzo Ireleith
G. Hendrix en K. Geijsen
3 Lorenzo of the Trav’lin Star R. van Hal
Overigen: Ewan from Askeaton, Lightning of the Trav’lin Star, Lancaster of the Trav’lin Star, Exquisite of the Red Empire
Recreanten
1
Exaggeration of the Red Empire N. de Jong-v. Rijsbergen
2
What’s in a Name of the Red Empire
C. Elks
Babyklas Teven
Fokkers
1
Wishing on a Star of the Red Empire
A. Oei
2
Without a Doubt of the Red Empire
D. v.d. Valk
3
I. Hocker
Overigen: Lovely Ireleith,Lizzie Ireleith, Erilynne from Askeaton, Lindsey of the Trav’lin Star, Exclusive of the Red Empire

Puppyklas Reuen
Fokkers
abs
Yesterday’s Hero Piero Mazzochetti C. Ostendorf

Recreanten
1
E. Jacobs
2 Handsome Man v.d. Westerhuy B. Horn
Puppyklas Teven
Fokkers
1
Smart Step v.d. Westerhuy
W. Duijnkerke

Recreanten
1          Rock On Ruby v.d. Westerhuy
A. de Jager
2          Sparkling Portrait v.d. Westerhuy F. Patist
3          Red Kingdom Louise K. Vandecasteele
Jeugdklas Reuen 9-15 mnd.
Fokkers
1
Rivervalley’s Red Beloved Bounty C. van Doorn
2
Gift from Summer of the Autumm Sun B. de Lange
Recreanten
1
Vagabond of the Red Empire H. Wouters
2
Valentino of the Red Empire
R. ’t Jong
3 Vaguely Swedish of the Red Empire R. en A. Roos
Overigen: Vote For Me of the Red Empire, Golden Wave of the Autumm Sun, Rivervalley’s Red Bell-Wether
Jeugdklas Teven 9-15 mnd.
Fokkers
1
Balintyne Follow That Girl R. en C. Blomme
2
Big Red’s Hey It Wasn’t Me S. Gaffney
3
Big Red’s Hollywood
A. en W. Jansen
Overigen: Queenstone Wanda Eved Bechi, Little Girl of Funny Home, Big Red’s Hello World Here I Am, Veni Vidi Vici of the Red Empire, Riverwood Kumbayah, Dervila from Askeaton, Gemanja Red Rose of the Autumm Sun, Rivervalley’s Red Belly-Dancer

Recreanten
1
T. de Jong
2
Good Luck Daisy of the Autumm Sun C. de Weerd
Tussenklas Reuen 15-24 mnd.
Fokkers
1
Copper’s Ginger Bread Man M. Knegt
2
Robin Hood v.d. Grasbroekerhof M. Cobbenhaegen
3
Jrobbedoes of the Trav’lin Star R. van Hal
Overigen: Keann of McBirdy, Kinstan of the Trav’lin Star

Recreanten
1
E. Otten-v.d. Werf
2
F. Staelens
Abs Noble Man of the Red Kindness A. Schmidt
Tussenklas Teven 15-24 mnd.
Fokkers
1
Kaylee of the Trav’lin Star A. Peetermans en S. Brouwne
2
Quite Special v.d. Grasbroekerhof M. Cobbenhaegen
3
Kimberley of the Trav’lin Star R. van Hal
Overigen: Kheelah of Funny Home, Kesha of the Trav’lin Star, Caitlin from Askeaton

Absent: The Heart of Ireland Bijou

 
Jongehondenklas Reuen 24-30 mnd.
Fokkers
1
Time Will Tell of the Red Empire D. v.d. Valk
2 Luxatori Kinky Killian T. Hamori en M. Bogaard
3 Claim to Glory Don Joey’s Trevor I. Hocker

Recreanten
1
R. ’t Jong
2 Juggernaut’s Nolan I. Niessen
Jongehondenklas Teven 24-30 mnd.
Recreanten
1
Ryanne of the Frision Field
G. Luiken
2
Juggernaut’s Nola I. Bastiaans
Ierse Setter Rood-Wit
Babyklas reuen
Fokkers
         A. Hoogendijk en M. v. Iersel
Babyklas teven
Fokkers
         A. en L. Hoogendijk
Einduitslagen
Beste Babyklas
Fokkers
Wishing on a Star of the Red Empire
Recreanten
Beste Puppyklas
Fokkers
Smart Step v.d. Westerhuy
Recreanten
Rock On Ruby v.d. Westerhuy
Beste Jeugdhond
Fokkers
Balintyne Follow That Girl
Recreanten
Vagabond of the Red Empire
Beste Tussenklas
Fokkers
Recreanten
Flannan’s All Inclusive
Beste Jongehond
Fokkers
Time Will Tell of the Red Empire
Recreanten
Time After Time of the Red Empire
Beste reu
Copper’s Ginger Bread Man
Beste teef
Balintyne Follow That Girl
Beste Ierse Setter
Balintyne Follow That Girl
Beste Ierse rood-witte Setter
Simply Red and White Anton Walker
Beste van de dag
Balintyne Follow That Girl
Beste baby nest
Beste puppy nest S-nest v.d. Westerhuy
Beste nest overige klassen V-nest of the Red Empire
Kind-Hondshow
Kind-Hondshow.
1
2
3
Jeugdhandling 12 t/m 17 jaar.
1
2
3