Tent. PR JHD 2019

Piet Roks Jongehondendag     10 nov 2019

Beoordelaar:
Mw. Ann Paleski (SE) Ierse Setter Rood reuen en teven

Beste van de dag: Scent of Pansy Ruby Zywiecki Trop

 

Jongste Puppyklas Reuen 
Fokkers (4 inschrijvingen, 1 absent)
1
Bailey v.d. Grasbroekerhof M. Cobbenhaegen
2 Shadow of the Trav’lin Star A. Hendrix
3 Baron v.d. Grasbroekerhof M. Cobbenhaegen en M. Misere
Recreanten (2 inschrijvingen, 1 absent)
1
Buster v.d. Grasbroekerhof A. Koeman en F. de Jongh
Jongste Puppyklas Teven
Fokkers (4 inschrijvingen)
1
Live Lewena from Askeaton F. Keller
2
Send Me An Angel of the Trav’lin Star W. Verwimp en A. Hendrix
3 Saffira Symbol of Love of the Trav’lin Star R. van Hal
Puppyklas Reuen
Fokkers (7 inschrijvingen)
1 Bridgella Rough Quest G. Hoeksema, D. Bridgewater en G. Mesu
2 Schwung Sowilo F. Degryse Gaytant
3 Big Red’s Lord Palmerston S. Megens-van Linder
Recreanten (9 inschrijvingen, 3 absent)
1
Gwendeavour’s AJ Flinn J. en R. Janssen
2 Rivervalley’s Red Irish Flame K. Winten
3 Blazing Bronze If Only B. Mocker
Puppyklas Teven
Fokkers (7 inschrijvingen)
1
Schwung Summer in Sowilo F. Degryse Gaytant
2 Queenstone Charming Camelot W. Steenaard en S. Leijnse
3 Big Red’s Let Me Be A Queenbee S. Megens- van Linder
Recreanten (9 inschrijvingen, 4 absent)
1         Schwung Sweet Charlie P. Vosmeijer
2         Molenrakkers Honey Helper R. Slaghuis
3         Molenrakkers Hello Hurricane C. Hommers
Jeugdklas Reuen 9-15 mnd.
Fokkers (3 inschrijvingen, 1 absent)
1
Flannan’s Cracker Jack W. en M. Pepers
2
Fhionnan Dream Stars Scott MC G. Cornelis
Recreanten (1 inschrijving)
1
Flannan’s Current Edition L. Frissen
Jeugdklas Teven 9-15 mnd.
Fokkers (3 inschrijvingen)
1
Fhionnan Dream Stars Selah Sue I. Vermeiren en L. de Backer
2 Remember Me Ireleith W. Verwimp en A. Hendrix
3 Breanne of the Red Company P. Kamphuis-Dijkstra
Recreanten (2 inschrijvingen)
1
Marlland Dizzy Miss Lizzy K. Zoetardt
2 Flannan’s Classic Style W. Wijnhoven
Tussenklas Reuen 15-24 mnd.
Fokkers (1 inschrijving)
1
Blazing Bronze Hurly Burly K. Hooijer
Recreanten (2 inschrijvingen)
1
Rivervalley’s Red Hornblower W. Wassens
2 Rivervalley’s Red Hogan’s Hero B. Cuijpers
Tussenklas Teven 15-24 mnd.
Fokkers (7 inschrijvingen)
1
Scent of Pansy Ruby Zywiecki Trop I. Vermeiren
2
Queenstone Boogie Woogie Girl W. en V. de Wilde
3
Jetsetter Chamade for Riverwood C. Godart
Jongehondenklas Reuen 24-30 mnd.
Fokkers (3 inschrijvingen)
1
Big Red’s Knowing Me Knowing You S. Megens- van Linder
2 Jagger from Askeaton D. Huisman
3 Blazing Bronze Gold Dust L. van Eijnsbergen
Jongehondenklas Reuen 24-30 mnd.
Recreanten (1 inschrijving)
1
Zeppelin v.d. Grasbroekerhof P. Grob
Jongehondenklas Teven 24-30 mnd.
Fokkers (1 inschrijving)
1
Blazing Bronze Glamour Puss G. Hoeksema
Veteranenklas Teven
Fokkers (3 inschrijvingen)
1
Kimberly of the Trav’lin Star R. van Hal
2 Balintyne Follow That Girl R. en C. Blomme
3 Big Red’s Hollywood A. Jansen
Seniorenklas Reuen
Fokkers (1 inschrijving)
1
Xanado from Askeaton F. Keller
Seniorenklas Reuen
Recreanten (1 inschrijving)
1 Red Suits You Bounty Hunter M. Frissen-Klinkhamer
Seniorenklas teven
Fokkers (2 inschrivingen)
1
Miss Sarah v.d. Grasbroekerhof M. Cobbenhaegen
2 Balintyne A Kiss for Luck R. en C. Blomme

 

Beste Jongste Puppyklas
Bailey v.d. Grasbroekerhof
Beste Puppyklas
Schwung Summer in Sowilo
Beste Jeugdhond
Fhionnan Dream Stars Selah Sue
Beste Tussenklas
Scent of Pansy Ruby Zywiecki Trop
Beste Jongehond
Big Red’s Knowing Me Knowing You
Beste Veteraan
Kimberly of the Trav’lin Star
Beste Senior
Miss Sarah v.d. Grasbroekerhof
Beste Reu
Bailey v.d. Grasbroekerhof
Beste Teef
Scent of Pansy Ruby Zywiecki Trop
Beste van de dag
Scent of Pansy Ruby Zywiecki Trop
Beste baby nest
B-nest v.d. Grasbroekerhof
Beste puppy nest Schwung S-nest 
Beste nest overige klassen Flannan’s C-nest
Kind-Hondshow
1
Jasmijn Aartsen

 

Jeugdhandling 12 t/m 17 jaar
1
Lisa Spee